Blog 2015


Externí fotogalerie a videa - publikování na webu MIM 2

   Základem datového obsahu MIMu jsou fotogalerie a texty vydavatele (ČeV), spolu s fotogaleriemi hlavního spoluautora (Mirek Hájek). Kromě toho ale již od počátku byly publikovány i další FOTO od rodiny, kamarádů a známých. V rámci nové formy prezentace MIM 2 byla zvolena koncepce externích fotogalerií, uložených na serveru mim2.rajce.net a zpřístupňovaných jako minialba, nebo samostatné fotky.
 
   Uvedená koncepce nabízí široké možnosti spolupráce, kdy externí spolupracující autor si zřídí ZDARMA svůj vlastní účet na zmíněném serveru rajce.net a v jeho rámci pak samostatně ukládá fotoalba, která mohou být dle dohody jako minialba odkazována na stránkách MIM. Pro fotoalba, zpřístupňovaná přes MIM platí základní pravidlo, že by neměla být moc rozsáhlá, protože jejich prohlížení pak je příliš zdlouhavé a nudné - v automatické prezentaci se obrázky vyměňují po 3 vteřinách. Podle námětu může být počet fotografií v jednom albu různý - od několika, optimálně kolem třiceti,  50 či 60 už je na hranici únosnosti. 
 
   Podobným způsobem mohou být na stránkách MIM 2 publikována i videa, nezávisle uložená na You Tube. 
 
#01 - únor 2015 - ČeV   


Bílovická cukrárna & Bílovické bezlepkové pečivo - proč reklama ? ...

... odpověď je jednoduchá - protože jedná se o firmu rodiny našeho syna ...

... a taky proto, že Bílovice nad Svitavou vždycky byly a stále jsou velice zajímavým a přitom z Brna i z Modřic snadno vlakem dostupným výletním cílem a posezení v cukrárně na závěr výletu vůbec není od věci ...

... k tomu odkazy na fotoalba MIM jako inspirace: mim.cemotel.cz/cesko/bilovice-nad-svitavou ...


#02 - únor 2015 - ČeV


Folklor máme v rodině . . .  

 

 

 

 

 

 

 

     J. G. Hrisko - Cigánský tanec
   hraje Gabča 11.2.2015, 
   Matěj hraje na videu dále, 
   (po 11:20 Gabča zpívá ...) 

   Cimbálová muzika
     ZUŠ Zbyňka Mrkose Brno - web

     foto Michal Dufek - DFS Modřice 2014

#03 - únor 2015 - ČeV